Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: default
ast: predefiníu

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: edit
ast: editar

en: Summary
ast: Resume

en: User
ast: Usuariu

en: Options
ast: Opciones

en: Users
ast: Usuarios

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
