Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: select
be: абраць

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Hourly
be: Кожную гадзіну

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: default
be: прадвызначана

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: edit
be: рэдагаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: User
be: Карыстальнік

en: Options
be: Налады

en: Roles
be: Ролі

en: Day
be: Дзень

en: Start
be: Пачатак

en: Users
be: Карыстальнікі

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›
