Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Hourly
bg: На всеки час

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: default
bg: по подразбиране

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: edit
bg: редактирай

en: Summary
bg: Обзор

en: Total
bg: Общо

en: User
bg: Потребител

en: Options
bg: Параметри

en: Roles
bg: Роли

en: Day
bg: Ден

en: Users
bg: Потребители

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Hours
bg: Часове

en: Total:
bg: Общо:

en: Client
bg: Клиент

en: Clients
bg: Клиенти
