Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Weight
bn: ভর

en: none
bn: একটিও নয়

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Day
bn: দিন

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›
