Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: select
ca: selecciona

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Support
ca: Suport

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: default
ca: predeterminat

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: edit
ca: edita

en: Summary
ca: Resum

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Roles
ca: Rols

en: Day
ca: Dia

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Users
ca: Usuaris

en: Timer
ca: Comptador

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Period
ca: Punt

en: Hours
ca: Hores

en: Rate
ca: Impost

en: All users
ca: Tots els usuaris
