Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: default
cy: rhagosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: none
cy: dim

en: edit
cy: golygu

en: Total
cy: Cyfanswm

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Day
cy: Dyddiad

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Timer
cy: Amserydd

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Rate
cy: Graddfa
