Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›
