Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: select
el: επιλογή

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Hourly
el: Ωριαία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: default
el: προεπιλογή

en: Weight
el: Βάρος

en: none
el: κανένα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Summary
el: Περίληψη

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: Options
el: Επιλογές

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Day
el: Ημέρα

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Users
el: Χρήστες

en: Timer
el: Χρονομετρητής

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Period
el: Περίοδος

en: Hours
el: Ώρες

en: Total:
el: Σύνολο:

en: Rate
el: Συντελεστής
