Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: default
eo: defaŭlto

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: edit
eo: redakti

en: User
eo: Uzanto

en: Roles
eo: Roloj

en: Day
eo: Tago

en: Users
eo: Uzantoj

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Rate
eo: Noto
