Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: select
et: selekteeri

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: default
et: vaikimisi

en: Weight
et: Kaal

en: none
et: puudub

en: edit
et: muuda

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Total
et: Kokku

en: User
et: Kasutaja

en: Options
et: Valikud

en: Roles
et: Rollid

en: Day
et: Päev

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Users
et: Kasutajad

en: Timer
et: Taimer

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Period
et: Ajavahemik

en: Total:
et: Kokku:

en: Client
et: Klient

en: Rate
et: Määr

en: All users
et: Kõik kasutajad

en: Pause
et: Peata
