Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: select
eu: hautatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: default
eu: lehenetsia

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: edit
eu: editatu

en: Summary
eu: Laburpena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Options
eu: Aukerak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Day
eu: Eguna

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Hours
eu: Orduak

en: Rate
eu: Balorazioa

en: All users
eu: Erabiltzaile guztiak

en: Pause
eu: Gelditu
