Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: select
fi: valitse

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Hourly
fi: Tunneittain

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: default
fi: oletus

en: Weight
fi: Paino

en: none
fi: ei yhtään

en: edit
fi: muokkaa

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Total
fi: Yhteensä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Options
fi: Valinnat

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Day
fi: Päivä

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Timer
fi: Ajastin

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Hours
fi: Tunnit

en: Total:
fi: Yhteensä:

en: Client
fi: Asiakas

en: Rate
fi: Arvio

en: All users
fi: Kaikki käyttäjät

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Clients
fi: Asiakkaat

en: Add rate
fi: Lisää kanta
