Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: List
fil: Listahan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: none
fil: wala

en: edit
fil: wastuhin

en: Roles
fil: Mga papel

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: Client
fil: Kliyente
