Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Total
ga: Iomlán

en: Day
ga: Lá

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Total:
ga: Iomlán:
