Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: select
gl: seleccionar

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: default
gl: predeterminado

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: edit
gl: editar

en: Summary
gl: Resumo

en: User
gl: Usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: Day
gl: Día

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Users
gl: Usuarios

en: Timer
gl: Temporizador

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Period
gl: Periodo

en: Rate
gl: Valoración

en: All users
gl: Todos os usuario
