Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (32 entries)

en: select
it: seleziona

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: default
it: predefinito

en: Weight
it: Peso

en: none
it: nessuno

en: edit
it: modifica

en: Summary
it: Sommario

en: Total
it: Totale

en: User
it: Utente

en: Options
it: Opzioni

en: Roles
it: Ruoli

en: Day
it: Giorno

en: Start
it: Inizio

en: End
it: Fine

en: Users
it: Utenti

en: Timer
it: Cronometro

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Period
it: Punto

en: Hours
it: Ore

en: Total:
it: Totale:

en: Rate
it: Aliquota

en: All users
it: Tutti gli utenti

en: Pause
it: Pausa
