Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (34 entries)

en: select
ja: 選択

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Support
ja: サポート

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Hourly
ja: 1時間毎

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: default
ja: デフォルト

en: Weight
ja: ウェイト

en: none
ja: なし

en: edit
ja: 編集

en: Summary
ja: 概要

en: Total
ja: 合計

en: User
ja: ユーザー

en: Options
ja: オプション

en: Roles
ja: 役割

en: Day
ja: 日

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Users
ja: ユーザー

en: Timer
ja: タイマー

en: Update rate
ja: 更新割合

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Period
ja: 期間

en: Hours
ja: 時

en: Total:
ja: 合計:

en: Client
ja: クライアント

en: Rate
ja: 税率
