Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: select
ka: მონიშვნა

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Roles
ka: როლები

en: Day
ka: დღე

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›
