Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: select
kk: таңдау

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: default
kk: әдепкі

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: edit
kk: түзету

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›
