Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: default
km: លំនាំដើម

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: none
km: គ្មាន

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›
