Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: select
kn: ಆಯ್ದುಕೊಳ್ಳು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Day
kn: ದಿನ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Total:
kn: ಒಟ್ಟು:

en: Rate
kn: ದರ

en: Pause
kn: ತಾತ್ಕಲಿಕ ತಡೆ
