Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: select
ku: ده‌ستنیشان کردن

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Weight
ku: سەنگ

en: none
ku: هیچ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›
