Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: select
lt: pasirinkti

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: default
lt: įprasta

en: Weight
lt: Svoris

en: none
lt: joks

en: edit
lt: redaguoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: Roles
lt: Rolės

en: Day
lt: Diena

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Users
lt: Nariai

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Hours
lt: Valandos

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Rate
lt: Tarifas

en: All users
lt: Visi nariai
