Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: List
mk: Листа

en: edit
mk: промени

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно
