Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: select
ml: സെലക്റ്റ് ചെയ്യൂ

en: List
ml: പട്ടിക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Hourly
ml: മണിക്കൂറിൽ

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Day
ml: ദിവസം

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›
