Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: select
mn: Сонгох

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: default
mn: Үндсэн

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: edit
mn: засварлах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Day
mn: Өдөр

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›
