Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Day
ne: दिन

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›
