Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: select
nl: selecteer

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: default
nl: standaard

en: Weight
nl: Gewicht

en: none
nl: geen

en: edit
nl: bewerken

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Total
nl: Totaal

en: User
nl: Gebruiker

en: Options
nl: Opties

en: Roles
nl: Rollen

en: Day
nl: Dag

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Users
nl: Gebruikers

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Period
nl: Punt

en: Hours
nl: Uren

en: Total:
nl: Totaal:

en: Client
nl: Afnemer

en: Rate
nl: Percentage

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Pause
nl: Pauze

en: Clients
nl: Afnemers

en: time spent (hh:mm:ss)
nl: bestede tijd (hh:mm:ss)

en: Billed
nl: Gefactureerd

en: Time spent
nl: Bestede tijd

en: client timer report
nl: Tijdrapportage

en: Add rate
nl: Tarief toevoegen
