Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: default
nn: standard

en: Weight
nn: Vekt

en: none
nn: ingen

en: edit
nn: endre

en: Summary
nn: Samandrag

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: Day
nn: Dag

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Users
nn: Brukarar

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Total:
nn: Sum:
