Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: default
oc: defaut

en: Weight
oc: Pes

en: none
oc: pas cap

en: edit
oc: modificar

en: Summary
oc: Resumit

en: User
oc: Utilizaire

en: Options
oc: Opcions

en: Roles
oc: Ròtles

en: Day
oc: Jorn

en: End
oc: Fin

en: Users
oc: Utilizaires

en: Timer
oc: Cronomètre

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Period
oc: Periòde

en: Total:
oc: Total :
