Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Weight
os: Уæз

en: none
os: нæй

en: Summary
os: Иумиагæй
