Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: default
ps: تلواله

en: Weight
ps: وزن

en: Summary
ps: لنډیز

en: User
ps: غړی

en: Day
ps: ورځ

en: Users
ps: غړي
