Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: select
ro: selectare

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Support
ro: Suport

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Hourly
ro: Orar

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: default
ro: implicit

en: Weight
ro: Greutate

en: none
ro: nimic

en: edit
ro: modifică

en: Summary
ro: Sumar

en: User
ro: Utilizator

en: Options
ro: Opțiuni

en: Roles
ro: Roluri

en: Day
ro: Zi

en: End
ro: Sfârşit

en: Users
ro: Utilizatori

en: Timer
ro: Cronometru

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Billed
ro: Facturat

en: Add rate
ro: Adăugați rata
