Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: select
se: vállje

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: edit
se: rievdda

en: User
se: Geavaheaddji

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›
