Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: select
si: තෝරන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Day
si: දවස

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›
