Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: select
sl: izberi

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: default
sl: privzeto

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: edit
sl: uredi

en: Summary
sl: Povzetek

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: Roles
sl: Vloge

en: Users
sl: Uporabniki

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›
