Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Weight
sq: Pesha

en: none
sq: asnjë

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: Roles
sq: Rolet

en: Users
sq: Përdorues

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›
