Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Day
sr: Дан
