Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: select
sv: välj

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: default
sv: förvald

en: Weight
sv: Vikt

en: none
sv: ingen

en: edit
sv: redigera

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: Options
sv: Alternativ

en: Roles
sv: Roller

en: Day
sv: Dag

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Users
sv: Användare

en: Timer
sv: Tidur

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Hours
sv: Timmar

en: Total:
sv: Totalt:

en: Client
sv: Klient

en: Rate
sv: Betygsätt

en: All users
sv: Samtliga användare

en: Update filter
sv: Uppdatera filter

en: Pause
sv: Pausa

en: Clients
sv: Klienter

en: Billed
sv: Fakturerad

en: All clients
sv: Alla klienter
