Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: select
th: เลือก

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: none
th: ไม่มี

en: edit
th: แก้ไข

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Day
th: วัน

en: Total:
th: ทั้งหมด:

en: Rate
th: ให้คะแนน
