Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: select
ug: تاللاش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Day
ug: كۈن

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Rate
ug: باھا
