Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: select
vi: chọn

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: default
vi: mặc định

en: Weight
vi: Độ nặng

en: none
vi: không có

en: edit
vi: sửa

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Total
vi: Tổng

en: User
vi: Người dùng

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Roles
vi: Vai trò

en: Day
vi: Ngày

en: Start
vi: Khởi động

en: End
vi: Kết thúc

en: Users
vi: Người dùng

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Period
vi: Dấu chấm

en: Hours
vi: Giờ

en: Total:
vi: Tổng cộng:

en: Rate
vi: Tỷ lệ

en: Pause
vi: Tạm dừng
