Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: edit
am: አስተካክል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›
