Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: select
ar: اختر

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: default
ar: المبدئي

en: Weight
ar: الوزن

en: none
ar: لا شيء

en: edit
ar: تحرير

en: Summary
ar: الملخص

en: Total
ar: المجموع

en: User
ar: المستخدم

en: Options
ar: الخيارات

en: Roles
ar: الأدوار

en: Day
ar: باليوم

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Users
ar: المستخدمين

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Total:
ar: المجموع:
