Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: Summary
az: Xülasə

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Roles
az: Rollar

en: Day
az: Gün

en: Users
az: İstifadəçilər

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›
