Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: none
bo: མེད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Day
bo: ཉིན

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Timer
bo: དུས་ཚོད་བགྲང་བྱེད

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›
