Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: edit
bs: izmijeni

en: User
bs: Korisnik

en: Options
bs: Opcije

en: Roles
bs: Uloge

en: Day
bs: Dan

en: Users
bs: Korisnici

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Total:
bs: Total
