Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: select
cs: vybrat

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: default
cs: výchozí

en: Weight
cs: Váha

en: none
cs: žádné

en: edit
cs: upravit

en: Summary
cs: Souhrn

en: Total
cs: Celkem

en: User
cs: Uživatel

en: Options
cs: Možnosti

en: Roles
cs: Role

en: Day
cs: Den

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Users
cs: Uživatelé

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Hours
cs: Hodin

en: Total:
cs: Celkem:

en: Rate
cs: Hodnocení

en: All users
cs: Všichni uživatelé
