Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: select
da: vælg

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Hourly
da: En gang i timen

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: default
da: standard

en: Weight
da: Vægt

en: none
da: ingen

en: edit
da: redigér

en: Summary
da: Resumé

en: Total
da: I alt

en: User
da: Bruger

en: Options
da: Valg

en: Roles
da: Roller

en: Day
da: Dag

en: End
da: Slut

en: Users
da: Brugere

en: Update rate
da: Opdateringshyppighed

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Period
da: Periode

en: Hours
da: Timer

en: Total:
da: I alt:

en: Client
da: Klient

en: Rate
da: Bedøm

en: All users
da: Alle brugere

en: Clients
da: Klienter

en: Time spent
da: Tidsforbrug
