Support Timer (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (33 entries)

en: select
fr: sélectionner

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Support
fr: Assistance technique

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Hourly
fr: Toutes les heures

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: default
fr: défaut

en: Weight
fr: Poids

en: none
fr: aucun(e)

en: edit
fr: modifier

en: Summary
fr: Résumé

en: User
fr: Utilisateur

en: Roles
fr: Rôles

en: Day
fr: Jour

en: Start
fr: Début

en: End
fr: Fin

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Timer
fr: Chronomètre

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Period
fr: Point

en: Hours
fr: Heures

en: Total:
fr: Total :

en: Rate
fr: Taux

en: All users
fr: Tous les utilisateurs

en: Earned
fr: Obtenu

en: Billed
fr: Payé

en: Time spent
fr: Temps passé

en: Add rate
fr: Ajouter un taux
